Кошик
СтройГрандМетал
Графік роботи
 • Понеділок
  08:0018:00
 • Вівторок
  08:0018:00
 • Середа
  08:0018:00
 • Четвер
  08:0018:00
 • Пʼятниця
  08:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  10:0015:00
Контакти
+380 (97) 815-10-08
0962720424Відділ продаж
+380 (68) 733-05-68
0954783306Будівельні послуги
СтройГрандМетал
Ферросплавная 38, Запоріжжя, Україна
stroygrand.in.uastroygrand@i.ua+380978151008+380978151008+380978151008

Про нас

     

СтройГрандМеталл - це будівельна фірма, яка надає всі види будівельних робіт від самого початку будівництва і до її завершення. Компанія також надає послугу «під ключ», яка дозволяє швидко і якісно провести роботу. Компанія заснована в 2014 році. За роки роботи успішно реалізовано безліч проектів. Капітальне будівництво, реконструкція, фасадні роботи. Всі види послуг проробляють самі кваліфіковані майстри, адже ми беремо на роботу людей з добрим досвідом, які люблять і не лінуються працювати.
Ми маємо власну виробничу базу, в якій знаходяться:

· підйомно-транспортні механізми;

· робочий автотранспорт, який дозволяє повністю полегшити і прискорити будівельний процес.

Компанія надає послуги по будівельно-монтажним роботам.
Наш гідний рівень професіоналізму дозволяє з упевненістю заявити, що ми є надійним партнером, і завжди якісно і вчасно виконувати свою роботу. Будівельна компанія завжди готова відповідати за всі взяті на себе обов'язки і ніколи не ухиляється від відповідальності. Нашим головним завданням є те, що ми стараємось здати об'єкт вчасно, і для виконання цієї мети, компанія готова докласти всі можливі зусилля. Якщо знадобиться, то ми задіємо всі доступні нам ресурси, але ви завжди отримаєте виконану роботу вчасно і якісно.
Для повного успіху наші працівники повністю спланують весь процес роботи, і ми проконтролюємо, щоб бригада йшла точно за планом.

 

  ПРОФЕСІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ ПОСЛУГИ

СтройГрандМеталл пропонує всі види будівельних послуг.
· виконаємо всі ремонтні роботи (від дрібного до капітального ремонту) в будинках, квартирах і офісах.

І це далеко не весь перелік робіт, які ми виконуємо.
Якщо вам знадобився ремонт або оздоблення, то ми візьмемося за будь-яку роботу і допоможемо втілити в реальність необхідний проект. Якщо ви запланували ремонт на кухні, ванні або будь-якому іншому приміщенні, то у нас працюють найкваліфікованіші маляри, штукатури, плиточники та інші досвідчені майстри. Вони зможуть зробити з вашого приміщення дизайнерське диво, адже наші дизайнери здатні розробити креативний проект, за вашим бажанням.

З усіма іншими додатковими роботами з цієї категорії послуг можна ознайомитися на сайті або дізнатися у наших консультантів.
У нашій компанії працюю самі талановиті архітектори, проектувальники, дизайнери. Ці фахівці створюють колосальні проекти спеціально за бажанням клієнта. Успіх компанії полягає в тому, що з допомогою взаєморозуміння між нашими фахівцями і клієнтом, ми досягаємо максимальний результат у реалізації поставленого завдання.

СтройГрандМеталл надає гіпсокартонні, фасадні, будівельні суміші, адгезиви і герметики, покрівельні та інші будівельні матеріали і комплектуючі до них за доступними цінами. Це дає можливість клієнтові заощадити на деяких витратах.
Ще ми надаємо будівельно-монтажні роботи:

· висотні послуги;

· гідроізоляційні;

· демонтажні;

· покрівельні роботи та інші.

    Також співпрацюємо з ОСББ в Запоріжжі 

 

БУДІВНИЦТВО ПІД КЛЮЧ В ЗАПОРІЖЖІ І ОБЛАСТІ

При запланованому ремонті або будівництві багато хто задається питанням, де краще купувати будівельні матеріали. Купити будматеріали в Запоріжжі і одночасно отримати всі будівельні послуги "під ключ" можна у нас В нашому інтернет-магазині будівельних матеріалів в Запоріжжі, ви знайдете всі необхідні товари і зможете замовити їх прямо до себе додому.
Будівництво та ремонт під ключ в наш час дуже популярні. Які ж переваги цієї послуги? Уявіть собі, що ви працюєте з декількома компаніями, які роблять різну роботу. Вам потрібно постійно контролювати процес, їздити по директорам, складати договори. Але, якщо ви вирішили замовити послугу під ключ, то це гарантія того, що робота буде виконана справжніми професіоналами за короткий час і з повним контролем однієї компанії.
Наша фірма займається будівництвом і ремонтом під ключ в Запоріжжі вже не один рік, і всі наші клієнти завжди були задоволені виконаною нами роботою. Ми гарантуємо якість і надійність, незважаючи на швидке виконання замовлення. Адже послуга під ключ дозволяє нам не тільки швидко працювати, але і заощадить ваш час і гроші.
Фахівці розроблять досконалий план, в якому будуть вказані всі види надається роботи і відразу ж розрахують витрати, що підуть на весь проект. За бажанням клієнта, звичайно ж, можна змінити цей план, наприклад, додати щось або навпаки прибрати. Але навіть при таких умовах клієнту надаються прозорі дані, за якими він завжди зможе контролювати свої витрати і весь проект в цілому.

      

        ЦЕХ З ВИГОТОВЛЕННЯ ЖЕРСТЯНИХ ВИРОБІВ

СтройГрандМеталл виконує повний комплекс послуг, пов'язаних з обробкою тонколистового металу і бляшаними роботами. Ми виготовляємо вироби не тільки стандартних і серійних моделей, але і за Вашими індивідуальними проектними замовленнями. Ми пропонуємо широкий вибір виробів з нержавіючої, оцинкованої сталі та полімерного металу:

· водостічна система;

· димохідна система;

· вентиляційна система;

· відливи віконні;

· добірні планки, спецпланки для покрівлі і фасаду;

· зонт витяжні для вентиляції і мангалів;

· димники, ковпаки, грибки, флюгарки;

· порізка тонколистової сталі;

· виготовлення виробів з оцинкованної і нержавіючої сталі;

· віконні відливи;

· ковпаки (шапочки) на стовпи;

· водостічні жолоби;

· водостічні труби;

· коліна для водостічних труб;

· дефлектори;

· відводи (полуотводы);

· переходи;

· вентиляційні труби;

· і багато іншого, будь-якої складності, під замовлення.

                             

                 МАЙСТЕРНЯ З ВИРОБНИЦТВА ФАСАДНИХ ТЕРМОПАНЕЛЕЙ

СтройГрандМеталл займається виробництвом і монтажем фасадних термопанелей.

Фасадні термопанелі застосовуються для обробки фасадів та утеплення будинку, а також для захисту фасадної частини будинків від атмосферного впливу.

Термопанель являє собою цілісну плиту (імітує цеглу, рвана цегла або дикий камінь) складається з двох частин - фасадна частина завтовшки 15 мм виконана з армованого високо-марочного бетону (на основі цементу М500) і тильна сторона - пінопласт товщиною від 20-100мм. Таким чином термопанелі - це комплексне рішення для оздоблення фасадів та якісного утеплення.

 

             РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ:

· Державне підприємство «Запорізький державний авіаційний ремонтний завод «Мігремонт» (ремонт приміщень технічного класи та кімнати відпочинку льотного складу, ремонт коридору);

· ВАТ «Інтурист-Запоріжжя» (утеплення фасаду будівлі готелю);

· Запорізька торгово-промислова палата (ремонтно-будівельні роботи: утеплення фасадів будинків готельного комплексу ЗТПП);

· Благодійний фонд «Світ щасливого дитинства» (поточний ремонт Музичного класу ДНЗ №161);

· ПАТ «Запоріжкран» (облаштування фундаменту під кран-укосину);

· Медичний коледж Запорізького державного медичного університету (послуги поточного ремонту по заміні сходових перил та улаштування покриттів з керамічної плитки біля них, поточний ремонт покрівлі бібліотеки в приміщенні Медичного коледжу);

· ТОВ ФІРМА «АЛЬФА-ПЛЮС» (покрівельні роботи з ремонту м'якої покрівлі Торгово-виставкового салону);

· ПАТ «ВАСИЛЕВКАТЕПЛОСЕТЬ» (капітальний ремонт м'якої покрівлі котельні)

· ТОВ «АПЕЛЬМОН» (будівельні роботи);

· ОСББ «Вільнянський» (пристрій з листової сталі відливів);

· ТОВ «ПРОМІНВЕСТРЕСУРС ГРУП» (утеплення фасаду);

· ТОВ «Торговій Дім «Галпідшипник» (утеплення фасаду);

· ТОВ «СПС-Інвест» (будівельні роботи по утепленню будівлі, облаштування фасаду);

· НВП «Преобразователь-комплекс» (поточний ремонт фасаду);

· ТОВ «ЗО» Гидроспецстрой (поточний ремонт покрівлі) та інші об'єкти.

  СтройГрандМеталл працює так, щоб люди хотіли і могли до нас звернутися знову і порадити нас своїм знайомим і друзям. Для цього ми надаємо широкий спектр будівельних послуг і самі якісні будівельні матеріали, щоб ви по достоїнству змогли оцінити нас і нашу роботу.

 

Інформація про компанію

Назва:
СтройГрандМетал
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2014

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Запоріжжя, вул. Феросплавна 38

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner